Головна » Без рубрики

Категорія: Без рубрики

Кліпкова Оксана Дмитрівна

бактеріолог першої категорії

Кращий спосіб зробити дітей щасливими – дбати про їх повноцінне здоров’я

На сьогоднішній день повноцінно здорових людей вкрай мало. Фахівці медичної сфери вважають, що близько 75% хвороб у дорослих є наслідком умов життя та здоров’я у дитячі та молоді роки. Не виключенням є також хірургічні захворювання, які діагностуються та лікуються невчасно і можуть призвести до неповноцінного та некомфортного життя наших дітей у дорослому віці.

Для запобігання даних проблем батькам насамперед необхідно стежити за станом здоров’я, поведінкою, активністю своїх дітей, а при найменших зауваженнях звертатись до фахівця. Один з медичних закладів, де вам нададуть кваліфіковану медичну допомогу – Кам’янець-Подільська ЦРЛ.

Нерідко в лікарській практиці дитячого хірурга бувають випадки, коли при огляді виявляються захворювання, про які не було відомо батькам, оскільки дитина не проявляла скарг, а батьки були впевненні в її здоров’ї. Тому батькам необхідно звертатись до лікаря не тільки у випадках, коли дитину щось турбує, а й профілактично. Це стосується і новонароджених дітей, і дітей дошкільного, і підліткового віку. Лікар виявить відхилення від норми, якщо вони є. Відхиленням від норми  в дитячій хірургії є вродженні вади та деякі набуті вади розвитку, такі як грижі різної локалізації, неопущення яєчка, патологія статевих органів (фімоз, парафімоз), різні новоутворення на шкірі,  гнійні захворювання шкіри.

Тільки дитячий хірург може встановити остаточний діагноз, адже є безліч захворювань, які можуть призвести до тяжких ускладнень. Також дитячий хірург допоможе визначити, чи є у вашої дитини захворювання, що вимагають хірургічного втручання, або яку методику необхідно застосувати у вашому випадку. Фахівець визначить покази до госпіталізації, тактику лікування з урахуванням стану дитини, необхідності передопераційної підготовки та післяопераційної реабілітації. Якщо це необхідно, призначить додаткові обстеження для встановлення достовірного діагнозу, що є запорукою правильного та своєчасного лікування.

Щоб зробити дитину розумною та розважливою, зробіть іі міцною та здоровою: нехай вона веселиться, діє, бігає, кричить, нехай вона знаходиться в постійному русі, але не забувайте про профілактичні медичні огляди. Не зволікайте з обстеженням та звертайтесь до фахівців. Ми завжди готові допомогти.

З днем медичного працівника

1459544003_den-medika-pozdravleniya-3

                                           Шановні медичні працівники!
Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю.
Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.
Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта,
гуманність благородність і професіоналізм.
Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята шлемо
низький уклін усім працівникам охорони
здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас
добро, дароване людям.
Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я,
благополуччя і добра вам та родинам!

Засідання медичної ради

14.06.2016 року відбудеться засідання  медичної ради Кам’янець-Подільської ЦРЛ де будуть розглянуті слідуючі питання: (більше…)

Засідання медичної ради.

12.05.2016 року планується засідання медичної ради Кам’янець-Подільської ЦРЛ де будуть розглянуті наступні питання: (більше…)

Результати огляду обласними спеціалістами

31.03.2016 року в центральній районній лікарні відбувся огляд обласними (більше…)

Оголошення!

31.03.2016 року  в поліклініці буде проводитись консультативний прийом спеціалістами обласної лікарні (кардіолог, ревматолог, гастроентеролог, пульмонолог, ендокринолог).

Попередньо звертатись до профільних спеціалістів районної лікарні.

 

 

 

Адміністрація

Зміни до річного плану закупівель на 2015 рік

Зміни до річного плану закупівель, що здійснюється без проведення процедур закупівель на 2015 рік Кам’янець-Подільська ЦРЛ, код за ЄДРПОУ 02004829 від 16.12.2015 р.

Завантажити

Зміни до річного плана закупівель на 2015 рік

Зміни до річного плану закупівель, що здійснюється без проведення процедур закупівель на 2015 рік Кам’янець-Подільська ЦРЛ, код за ЄДРПОУ 02004829 від 07.12 2015 р.

Завантажити

НОВОРІЧНИЙ РАНОК

30 грудня 2015 року об 11.00 в приміщенні актового залу відбудеться НОВОРІЧНИЙ РАНОК !

Запрошуємо всіх бажаючих!

Останні новини

 • 21.07.2017 
  Ботулізм – це вкрай небезпечно!

  В Україні  за останні 7 місяців зафіксовано 38 випадків захворювання ботулізмом, серед яких є летальні випадки. Окрім цього, в Україні існує дефіцит сироватки від хвороби.

 • 14.07.2017 
  З миру по нитці…

  5 липня у Кам’янець-Подільську районну лікарню, сприянням Пановецької сільської ради,було доставленопонад півтора сотні нових комплектів постільної білизни. Процес контролював особисто голова сільради Анатолій Костюк.

 • 08.05.2017 
  Сучасні підходи у лікуванні жовчнокам’яної хвороби.

  Поради лікаря-хірурга Андрія Іваніцкого щодо сучасних підходів у лікуванні жовчнокам’яної хвороби. Причини. Симптоми. Діагностика. Лікування.

  Здоров’я і хвороба – дві форми життя. Стан здоров’я і стан хвороби можуть багаторазово переходити один в одного, причому в одних випадках цей перехід очевидний, а в інших – прихований, і його можна виявити лише шляхом всебічного і глибокого обстеження організму.