Головна » Без рубрики » Кращий спосіб зробити дітей щасливими – дбати про їх повноцінне здоров’я

Кращий спосіб зробити дітей щасливими – дбати про їх повноцінне здоров’я

На сьогоднішній день повноцінно здорових людей вкрай мало. Фахівці медичної сфери вважають, що близько 75% хвороб у дорослих є наслідком умов життя та здоров’я у дитячі та молоді роки. Не виключенням є також хірургічні захворювання, які діагностуються та лікуються невчасно і можуть призвести до неповноцінного та некомфортного життя наших дітей у дорослому віці.

Для запобігання даних проблем батькам насамперед необхідно стежити за станом здоров’я, поведінкою, активністю своїх дітей, а при найменших зауваженнях звертатись до фахівця. Один з медичних закладів, де вам нададуть кваліфіковану медичну допомогу – Кам’янець-Подільська ЦРЛ.

Нерідко в лікарській практиці дитячого хірурга бувають випадки, коли при огляді виявляються захворювання, про які не було відомо батькам, оскільки дитина не проявляла скарг, а батьки були впевненні в її здоров’ї. Тому батькам необхідно звертатись до лікаря не тільки у випадках, коли дитину щось турбує, а й профілактично. Це стосується і новонароджених дітей, і дітей дошкільного, і підліткового віку. Лікар виявить відхилення від норми, якщо вони є. Відхиленням від норми  в дитячій хірургії є вродженні вади та деякі набуті вади розвитку, такі як грижі різної локалізації, неопущення яєчка, патологія статевих органів (фімоз, парафімоз), різні новоутворення на шкірі,  гнійні захворювання шкіри.

Тільки дитячий хірург може встановити остаточний діагноз, адже є безліч захворювань, які можуть призвести до тяжких ускладнень. Також дитячий хірург допоможе визначити, чи є у вашої дитини захворювання, що вимагають хірургічного втручання, або яку методику необхідно застосувати у вашому випадку. Фахівець визначить покази до госпіталізації, тактику лікування з урахуванням стану дитини, необхідності передопераційної підготовки та післяопераційної реабілітації. Якщо це необхідно, призначить додаткові обстеження для встановлення достовірного діагнозу, що є запорукою правильного та своєчасного лікування.

Щоб зробити дитину розумною та розважливою, зробіть іі міцною та здоровою: нехай вона веселиться, діє, бігає, кричить, нехай вона знаходиться в постійному русі, але не забувайте про профілактичні медичні огляди. Не зволікайте з обстеженням та звертайтесь до фахівців. Ми завжди готові допомогти.

Останні новини

 • 21.07.2017 
  Ботулізм – це вкрай небезпечно!

  В Україні  за останні 7 місяців зафіксовано 38 випадків захворювання ботулізмом, серед яких є летальні випадки. Окрім цього, в Україні існує дефіцит сироватки від хвороби.

 • 14.07.2017 
  З миру по нитці…

  5 липня у Кам’янець-Подільську районну лікарню, сприянням Пановецької сільської ради,було доставленопонад півтора сотні нових комплектів постільної білизни. Процес контролював особисто голова сільради Анатолій Костюк.

 • 08.05.2017 
  Сучасні підходи у лікуванні жовчнокам’яної хвороби.

  Поради лікаря-хірурга Андрія Іваніцкого щодо сучасних підходів у лікуванні жовчнокам’яної хвороби. Причини. Симптоми. Діагностика. Лікування.

  Здоров’я і хвороба – дві форми життя. Стан здоров’я і стан хвороби можуть багаторазово переходити один в одного, причому в одних випадках цей перехід очевидний, а в інших – прихований, і його можна виявити лише шляхом всебічного і глибокого обстеження організму.