Головна » Графік прийому лікарів поліклініки

Графік прийому лікарів поліклініки

Реєстратура поліклініки – тел. 9-63-52

Спеціальність Прізвище, ім’я по батькові № кабінету Години прийому Телефон
Акушер-гінеколог Грушкова Валентина Яківна
лікар акушер-гінеколог першої категорії, дитячий гінеколог першої категорії
223 Пн. – Сб.
800 – 1430
224
(кабінет патології
ш/матки)
Пн. – Пт.
800 – 1145
Кавецька Діна Анатоліївна

лікар акушер-гінеколог першої категорії

225 Пн. – Пт.
800 – 1145
Хворостовська Людмила Сергіївна

лікар акушер-гінеколог першої категорії

226 Пн. – Сб.
800 – 1430
 Дерматовенеролог Головко Вадим Олексійович 

лікар-дерматовенеролог першої категорії

301
(інфекційний кабінет «Довіра»)
Пн. – Сб.
830 – 1430
(03849)

9-61-15

Антимис Наталія Степанівна

лікар-дерматовенеролог першої категорії

313 Пн. – Сб.
830 – 1500
Зюбрицька Світлана Олександрівна
(районний спеціаліст) лікар-дерматовенеролог першої категорії
309 Пн. – Пт.
800 – 1330
 Ендокринолог Польова Марина Дементіївна

(районний спеціаліст)

лікар-ендокринолог першої категорії

217 Пн. – Сб.
800 – 1330
Ростецький Станіслав Францович 

лікар-ендокринолог вищої категорії

120 Пн. – Сб.
830 – 1430
Інфекціоніст Сирота Борис Володимирович
(районний спеціаліст) лікар-спеціаліст з інфекційних хвороб, дитячий інфекціоніст
114 Пн. – Сб.
10 55 – 1355
Кардіолог Волошина Віра Іванівна

лікар-кардіолог першої категорії

103 Пн. – Сб.
800 – 1430
Іваніцька Олена Василівна

лікар-кардіолог другої категорії

219 Пн. – Сб.
800 – 1430
Нарколог Долинський Володимир Антонович

лікар-нарколог першої категорії

220 Пн. – Сб.
800 – 1400
Невропатолог дитячий Оверчук Наталія Іванівна

лікар-спеціаліст з дитячих неврологічних хвороб

114 Пн. – Пт. 

900 – 1230

Невропатолог Ткачук Надія Олександрівна

лікар-невропатолог першої категорії

216 Пн. – Сб.
800 – 1400
Онколог Чаплінський Борис Борисович
(районний спеціаліст) лікар-онколог першої категорії
311 Пн. – Сб.
800 – 1430
(03849)

9-63-51

Отоларинголог
(ЛОР – лікар)
Грицик Володимир Петрович
(районний спеціаліст)
лікар-отоларинголог першої категорії, лікар-спеціаліст-отоларинголог дитячий
304 Пн. – Сб.
800 – 1440
Грицик Юрій Петрович

лікар-отоларинголог другої категорії

304 Пн. – Сб.
800 – 1430
Офтальмолог (Окуліст) Боднар Любов Антонівна 

лікар-офтальмолог першої категорії

119 Пн. – Пт.
830 – 1330
Куніцька Тамара Миколаївна
лікар-офтальмолог першої категорії, лікар-спеціаліст з офтальмології дитячої)
204 Пн. – Сб.
800 – 1400
Районний педіатр Веліані Ніно Сергіївна
(районний спеціаліст) лікар-педіатр вищої категорії
 202 Пн. – Сб.
800 – 1430
 Психіатр  Войцеховський Віктор Олесійович
(районний спеціаліст) лікар-психіатр вищої категорії
222 Пн. – Сб.
800 – 1400
(03849)

9-61-65

Гузак Михайло Дмитрович 

лікар-спеціаліст з психіатрії

221 Пн. – Сб.
800 – 1400
 Ревматолог Ментус Дмитро Ігорович

лікар-ревматолог другої категорії

227 Пн. – Сб.
800 – 1430
Стоматолог Бабійчук Оксана Петрівна
лікар-стоматолог дитячий першої категорії
307 Пн. – Сб.
830 – 1330
Борідко Анатолій Вікторович
(районний спеціаліст) лікар-стоматолог-хірург першої категорії
306 Пн. – Сб.
800 – 1430
Лясковський Антон Антонович

лікар-стоматолог другої категорії

305 Пн. – Сб.
830 – 1430
Образцов Андрій Михайлович

лікар-стоматолог другої категорії

312 Пн. – Сб.
800 – 1145
Образцова Наталія Володимирівна

лікар-стоматолог другої категорії

312  Пн. – Сб.
800 – 1145
Онуфран Антон Олегович

лікар-спеціаліст зі стоматології

305 Пн. – Сб.
830 – 1430
Панчишин Анатолій Васильович

лікар-стоматолог-хірург вищої категорії

306  Пн. – Сб.
800 – 1200
Соколов Анатолій Євгенович

лікар-стоматолог-терапевт першої категорії

303  Пн. – Сб.
830 – 1210
Островська Олена Євгенівна

лікар-стоматолог другої категорії

303  Пн. – Сб.
830 – 1210
Терапевт Брижак Марина Юріївна

лікар-терапевт другої категорії

210
(кабінет профілактичних оглядів)
 Пн. – Сб.
800 – 1540
Магас Тетяна Борисівна
лікар-терапевт першої категорії
300
(кабінет профілактичних оглядів госпрозрахунковий)
 Пн. – Сб.
800 – 1350
9-71-74
Москалюк Віктор Васильович
(завідувач поліклінікою) лікар-терапевт першої категорії
209  Пн. – Сб.
800 – 1530
(03849)

9-71-41

Прокопова Діана Іванівна

лікар- спеціаліст з терапії

314  Пн. – Сб.
900 – 1240
Ортопед-травматолог Гузак Володимир Дмитрович

лікар ортопед-травматолог другої категорії

Зарицький Микола Леонтійович

лікар-спеціаліст з ортопедії та травматології

323  Пн. – Сб.
800 – 1430
 –
Уролог Кириленко Володимир Васильович
(районний спеціаліст) лікар-уролог першої категорії
319 Пн. – Сб.
800 – 1430
Фтизіатр Чернова Вікторія Анатоліївна
(районний спеціаліст) лікар-фтизіатр першої категорії
111 Пн. – Сб.
800 – 1415
(03849)

9-61-65

 Хірург Онуфран Сергій Миколайович

лікар-хірург першої категорії

321 Пн. – Сб.
800 – 1430
Сторожко Володимир Степанович
лікар-спеціаліст з хірургії дитячої
321 Пн. – Сб.
800 – 1145

Завідувач поліклінікою – Москалюк Віктор Васильович тел. (03849) 9-71-41

Реєстратура поліклініки – тел. (03849) 9-63-52