Головна » Новини

Категорія: Новини

Ботулізм – це вкрай небезпечно!

В Україні  за останні 7 місяців зафіксовано 38 випадків захворювання ботулізмом, серед яких є летальні випадки. Окрім цього, в Україні існує дефіцит сироватки від хвороби.

(більше…)

З миру по нитці…

5 липня у Кам’янець-Подільську районну лікарню, сприянням Пановецької сільської ради,було доставленопонад півтора сотні нових комплектів постільної білизни. Процес контролював особисто голова сільради Анатолій Костюк. (більше…)

Сучасні підходи у лікуванні жовчнокам’яної хвороби.

Поради лікаря-хірурга Андрія Іваніцкого щодо сучасних підходів у лікуванні жовчнокам’яної хвороби. Причини. Симптоми. Діагностика. Лікування.

Здоров’я і хвороба – дві форми життя. Стан здоров’я і стан хвороби можуть багаторазово переходити один в одного, причому в одних випадках цей перехід очевидний, а в інших – прихований, і його можна виявити лише шляхом всебічного і глибокого обстеження організму. (більше…)

Методи дослідження кабінету функціональної діагностики

У нашому повсякденному житті велике навантаження припадає на ноги та руки, тому для визначення стану кровотоку (більше…)

Сучасні малоінвазивні методи надавння невідкладної допомоги при артеріальному тромбозі та емболії

Кожна людина час від часу потребує медичної допомоги. Можливо, ми не дуже хочемо про це думати, але здоров’я це не постійна величина. Коли у нас, наших дітей чи батьків, родичів міцне здоров’я і вони не хворіють – нам добре. (більше…)

Кращий спосіб зробити дітей щасливими – дбати про їх повноцінне здоров’я

На сьогоднішній день повноцінно здорових людей вкрай мало. Фахівці медичної сфери вважають, що близько 75% хвороб у дорослих є наслідком умов життя та здоров’я у дитячі та молоді роки. (більше…)

Сучасна травматологія та ортопедія вже сьогодні

У вас перелом кінцівок, травма тазу чи хребта, болі в суглобах та спині?

Траматологічне відділення Кам’янець-Подільської ЦРЛ  надає допомогу пацієнтам за найвищими стандартами лікування. (більше…)

Урочисте відкриття палат

img_3173

12 жовтня  в центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття 2-ох  палатах   хірургічного    та травматологічного відділень, (більше…)

Засідання медичної ради

18.10.2016 року відбулося засідання  медичної ради Кам’янець-Подільської ЦРЛ де були розглянуті слідуючі питання: (більше…)

День медичного працівника

CAM0000116.06 2016 року  в актовій залі центральної районної лікарні відбулися урочисті збори з нагоди святкування до дня медичного працівника. (більше…)

Школа цукрового діабету

14 червня о 10:00 в актовій залі Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні  відбулася “Школа для хворих на цукровий діабет”.

Нове придбання

лабораторія

24 травня 2016 року до Кам’янець-Подільської районної лікарні відбувся візит народного депутата України Володимира Мельниченка, (більше…)

Відбулося засідання медичної ради

12.05.2016 року відбулося засідання  медичної ради Кам’янець-Подільської ЦРЛ де були розглянуті слідуючі питання: (більше…)

Всесвітній день боротьби із туберкульозом

тубУ 2016 році Всесвітній день боротьби із туберкульозом проходив під гаслом «Спільно подолати туберкульоз» («Unite to End TB»).  (більше…)

Корисний подарунок

FB_IMG_1450767275311

 

21.12.2015 року за участю народного депутата України  Володимира Мельниченка (більше…)

Медична рада

18.12.2015 року відбулося засідання медичної ради Кам’янець – Подільської ЦРЛ де були розглянуті наступні питання: (більше…)

Сучасна діагностика

фіброгастроскоп2 листопада за підтримки народного депутата України Володимира Мельниченка (більше…)

Засідання колегії Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА

Представники адміністрації ЦРЛ прийняли участь у засіданні колегій Департаменту охорони здоров’я ОДА. (більше…)

Засідання колегії РДА

Головний лікар  Кам’янець-Подільської ЦРЛ Шевчук В.І. прийняв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації.  (більше…)

Засідання медичної ради

20.11.2015 року відбулося засідання медичної ради Кам’янець- Подільської ЦРЛ. Про стан надання медичної допомоги дітям району доповідала (більше…)

Останні новини

 • 21.07.2017 
  Ботулізм – це вкрай небезпечно!

  В Україні  за останні 7 місяців зафіксовано 38 випадків захворювання ботулізмом, серед яких є летальні випадки. Окрім цього, в Україні існує дефіцит сироватки від хвороби.

 • 14.07.2017 
  З миру по нитці…

  5 липня у Кам’янець-Подільську районну лікарню, сприянням Пановецької сільської ради,було доставленопонад півтора сотні нових комплектів постільної білизни. Процес контролював особисто голова сільради Анатолій Костюк.

 • 08.05.2017 
  Сучасні підходи у лікуванні жовчнокам’яної хвороби.

  Поради лікаря-хірурга Андрія Іваніцкого щодо сучасних підходів у лікуванні жовчнокам’яної хвороби. Причини. Симптоми. Діагностика. Лікування.

  Здоров’я і хвороба – дві форми життя. Стан здоров’я і стан хвороби можуть багаторазово переходити один в одного, причому в одних випадках цей перехід очевидний, а в інших – прихований, і його можна виявити лише шляхом всебічного і глибокого обстеження організму.