Головна » Новини » З миру по нитці…

З миру по нитці…

5 липня у Кам’янець-Подільську районну лікарню, сприянням Пановецької сільської ради,було доставленопонад півтора сотні нових комплектів постільної білизни. Процес контролював особисто голова сільради Анатолій Костюк.

– Неодноразово проходив лікування у райлікарні і як-то кажуть, на власній шкірі відчув проблеми медицини, яким можна зарадити, – розповідає Анатолій Миколайович. –Та й всім вже давно відоміпроблеми державних лікарень… Тому, було прийнято рішення за кошти нашої сільської ради закупити 160 наборів постільної білизни на суму 50 тис. грн. Сказано – зроблено. Своїм вчинком закликаємой інші сільські ради Кам’янець-Подільського району, аби ті долучилися до доброї справи і допомогли райлікарні. Не важко поцікавитися в головного лікаря, в чому наразі є нагальна потреба лікарні і посприяти у її вирішенні. Кожен може стати у пригоді. Адже тут лікується уся громада нашого району.Тому важливо, щоб вона, при потребі, отримували гідне лікування та якісне медичне обслуговування. Потрібно спільними зусиллями піднімати на належний рівень охорону здоров’я Кам’янечини. Не дарма ж кажуть, з миру по нитці…

Наша сільська рада вперше проявила ініціативу в допомозі райлікарні, проте, запевняю, не в останнє. Та й медицину району ми підтримуємо,асигнуючи на розвиток кожного медичного пункту Пановецької сільради по 10 тис. грн. Тобто кошти держустанови мають цільове направлення.

Головний лікар Кам’янець-Подільської районної лікарні Віталій Шевчук, а також її медичний персонал, вдячні за розуміння та допомогу в розвитку лікарні керівництву сільської ради.

– Тепер ми оновимо всю постільну білизну терапевтичного відділення, якій, до слова, уже чимало років, – зауважив Віталій Іванович. –А оскільки відділень у лікарні багатоі всі вони потребують капітального відновлення, то ми запрошуємо й інші сільради долучитися до такої акції.

Останні новини

 • 21.07.2017 
  Ботулізм – це вкрай небезпечно!

  В Україні  за останні 7 місяців зафіксовано 38 випадків захворювання ботулізмом, серед яких є летальні випадки. Окрім цього, в Україні існує дефіцит сироватки від хвороби.

 • 14.07.2017 
  З миру по нитці…

  5 липня у Кам’янець-Подільську районну лікарню, сприянням Пановецької сільської ради,було доставленопонад півтора сотні нових комплектів постільної білизни. Процес контролював особисто голова сільради Анатолій Костюк.

 • 08.05.2017 
  Сучасні підходи у лікуванні жовчнокам’яної хвороби.

  Поради лікаря-хірурга Андрія Іваніцкого щодо сучасних підходів у лікуванні жовчнокам’яної хвороби. Причини. Симптоми. Діагностика. Лікування.

  Здоров’я і хвороба – дві форми життя. Стан здоров’я і стан хвороби можуть багаторазово переходити один в одного, причому в одних випадках цей перехід очевидний, а в інших – прихований, і його можна виявити лише шляхом всебічного і глибокого обстеження організму.