Головна » Відділення

Категорія: Відділення

Відділення невідкладної медичної допомоги

Відділення розташоване на першому поверсі головного корпусу лікарні. У відділенні надається цілодобова невідкладна медична допомога всім категоріям хворих.

Основними завданнями відділення являються прийом хворих на стаціонарне лікування з оформленням відповідної документації та надання при потребі екстреної медичної допомоги. Відділення забезпечене необхідною апаратурою та медикаментами. (більше…)

Хірургічне відділення

Хірургічне відділення лікарні розташоване на 4-му поверсі головного корпусу і розгорнуто на 55 ліжках, у тому числі: (більше…)

Травматологічне відділення

Травматологічне відділення знаходиться на 4-му поверсі головного корпусу лікарні. Розраховане на 25 ліжок, призначене для надання екстреної та планової медичної допомоги при травмах і захворюваннях опорно-рухової системи. (більше…)

Акушерсько-гінекологічне відділення

У відділені надається кваліфікована спеціалізована медична допомога жіночому населенню району. Загальна кількість ліжок – 50.

Акушерський стаціонар розрахований на 25 ліжок, який знаходиться на другому поверсі головного корпусу лікарні. Включає в себе палати патології вагітних та палати сумісного перебування матері та дитини. У відділенні функціонують операційна та дві пологових зали, що оснащені необхідною медичною апаратурою. (більше…)

Анестезіологічне відділення з палатами інтенсивної терапії

Анестезіологічне відділення з палатами інтенсивної терапії відкрите в 1999 році. Відділення розраховане на 6 ліжок.

Основними напрямками роботи є анестезіологічне забезпечення всіх оперативних втручань, які проводяться в лікарні та надання інтенсивної терапії важкохворим. Залежно від виду оперативного втручання чи маніпуляції, а також стану вашого здоров’я, можливий вибір як методик анестезіологічного посібника, так і їх компонентів. При лікуванні пацієнтів в палатах інтенсивної терапії широко використовуються сучасні протоколи ведення різних захворювань. (більше…)

Терапевтичне відділення

Терапевтичне відділення знаходиться на третьому поверсі головного корпусу лікарні та розраховане на 60 ліжок, 30 із яких – кардіологічні.

У відділенні надається допомога хворим терапевтичного профілю (із захворюваннями серцево-судинної системи, органів дихання, нирок, шлунково-кишкового тракту, суглобів, з ендокринною патологією) із застосуванням сучасних методів діагностики та лікування. (більше…)

Терапевтичне відділення №2 с.Жванець

Терапевтичне відділенні №2 знаходиться в с.Жванець та розраховане на 10 ліжок.

Відділення обслуговує в основному жителів сіл Жванецької лікарської дільниці та надає допомогу пацієнтам з захворюваннями легень та дихальних шляхів, нирок та сечовивідних шляхів, органів ендокринної системи, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту. (більше…)

Неврологічне відділення

Неврологічне відділення Кам’янець-Подільської ЦРЛ розташоване на третьому поверсі головного корпусу, розгорнуто на 25 ліжок. У відділення госпіталізуються жителі району з патологією нервової системи , яка вимагає стаціонарного лікування.

У відділенні надається кваліфікована спеціалізована медична допомога з застосуванням нових сучасних методів лікування за допомогою медикаментозної терапії, фізіотерапії, лікувальної фізкультури, масажу, дієтотерапії. (більше…)

Педіатричне відділення

Педіатричне відділення знаходиться в головному корпусі центральної районної лікарні та розраховане на 38 ліжок. Окрім іншого у своєму складі відділення має боксовані палати, палату інтенсивної терапії, палату реабілітації та фізіотерапевтичний кабінет.

Відділення надає спеціалізовану медичну допомогу дітям з захворюваннями органів сечовидільної системи, шлунково-кишкового тракту, захворюваннями органів дихання, серцево-судинної системи, ендокринної системи, алергопатологією та ін. (більше…)

Інфекційне відділення

Інфекційне відділення є структурним підрозділом центральної районної лікарні.

У відділенні надається висококваліфікована стаціонарна допомога інфекційним хворим району. (більше…)

Останні новини

 • 21.07.2017 
  Ботулізм – це вкрай небезпечно!

  В Україні  за останні 7 місяців зафіксовано 38 випадків захворювання ботулізмом, серед яких є летальні випадки. Окрім цього, в Україні існує дефіцит сироватки від хвороби.

 • 14.07.2017 
  З миру по нитці…

  5 липня у Кам’янець-Подільську районну лікарню, сприянням Пановецької сільської ради,було доставленопонад півтора сотні нових комплектів постільної білизни. Процес контролював особисто голова сільради Анатолій Костюк.

 • 08.05.2017 
  Сучасні підходи у лікуванні жовчнокам’яної хвороби.

  Поради лікаря-хірурга Андрія Іваніцкого щодо сучасних підходів у лікуванні жовчнокам’яної хвороби. Причини. Симптоми. Діагностика. Лікування.

  Здоров’я і хвороба – дві форми життя. Стан здоров’я і стан хвороби можуть багаторазово переходити один в одного, причому в одних випадках цей перехід очевидний, а в інших – прихований, і його можна виявити лише шляхом всебічного і глибокого обстеження організму.